IP-камера DarkFighter HIKVISION DS-2DE4A425IW-DE(B) (DS-2DE4A425IW-DE (B))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Віддалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп Розмір матриці: 1/2.8 Роздільна здатність відео: 2560 1440, 2048 1536, 1920 1080, 1280 25/30 к/сек., 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @50/60 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6...3.5
Кут огляду по горизонталі: 55 °
Кут огляду по вертикалі: 33 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -5...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D під авлення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика : детектор руху
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/2
Сирена: відсутні
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 18 Вт Стандарт захисту: IP66 Діапазон робочих температур: -30 ... 65 & deg C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 169 × 161 мм
Вага: 2450 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Віддалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп Розмір матриці: 1/2.8 Роздільна здатність відео: 2560 1440, 2048 1536, 1920 1080, 1280 25/30 к/сек., 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @50/60 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6...3.5
Кут огляду по горизонталі: 55 °
Кут огляду по вертикалі: 33 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -5...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D під авлення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика : детектор руху
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/2
Сирена: відсутні
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 18 Вт Стандарт захисту: IP66 Діапазон робочих температур: -30 ... 65 & deg C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 169 × 161 мм
Вага: 2450 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.