Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1500RP-Z-IRE6 (2.7-12)
5Мп HDCVI з ІЧ, Матриця: 1 / 2.7&apos, CMOS, Чутливість: 0.02 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ, Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 34 ° -107 °), Частота кадрів: 5 4МП, 1080p - 25к/с, Функції: DWDR, 2D-DNR, день/ніч(ICR), AGC, BLC, HLC, Smart ІЧ підсвічування до 60 м, IP67, DC 12В/10Вт, 210x91x91 мм, 550г Матрич 2.7&apos, CMOS
Мін. чутливість 0.005 лк / F1.6, 0 лк c ІЧ
Швидкість затвора 1 / 25 – 1 / 100 000 с
Придушення шуму (DNR ) 2D
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил : 0° - 90°, обертання: 0° -360°
Відстань фокусування 0.5 м
Апертура F1.6
Кути огляду Г: 107°-34°, В: 55°-19°, Д: 130°-39°
Кріплення об'єктива φ14
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 60 м
Кількість діодів 4
Макс. роздільна здатність 2880 × 1620
Частота кадрів (головний потік) 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с
BLC Підтримує
HLC Підтримує
Виявлення об'єкту 69 м
Спостереження за об'єктом 27 м
Розпізнавання об'єкта 13 м
Ідентифікація об'єкта 6 м
DWDR Підтримує
Основні функції обробки 8 зон маскування
Живлення 12 В DC
Потужність споживання 10 Вт
Робоча температура -30 °C - + 60 °C
Ступінь захисту IP67
Розміри 210 × 91 × 91 мм
Вага 550 г
Матеріал метал
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 60 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.