DAHUA DH-HAC-HFW1500DP (3.6) security camera (DH-HAC-HFW1500DP (3.6mm) ))
Form factor: directional
Video signal type: HD-CVI
Resolution: 5 MP
Image sensor: 1/2.7"
Aperture: f/1.6
ISO: 0.005 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 3.6mm
Horizontal angle of view: 92°
Vertical viewing angle: 48°
Backlight: IR
Backlight range: 80m
Maximum video resolution: 2880× ; 1620
Maximum frame rate (PAL): 25 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Advanced Features: Motion Detection
Image Enhancement Technologies: DWDR (Program Dynamic Range)
BLC (Back Light Compensation)
HLC (High Light Compensation)
Audio input: none
Audio output: none
Lens mount: M12
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 5 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...60 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: ø91× 242 mm
Weight: 590 g
Video signal type: HD-CVI
Resolution: 5 MP
Image sensor: 1/2.7"
Aperture: f/1.6
ISO: 0.005 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 3.6mm
Horizontal angle of view: 92°
Vertical viewing angle: 48°
Backlight: IR
Backlight range: 80m
Maximum video resolution: 2880× ; 1620
Maximum frame rate (PAL): 25 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Advanced Features: Motion Detection
Image Enhancement Technologies: DWDR (Program Dynamic Range)
BLC (Back Light Compensation)
HLC (High Light Compensation)
Audio input: none
Audio output: none
Lens mount: M12
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 5 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...60 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: ø91× 242 mm
Weight: 590 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.