Принтер чеків Gprinter GP-D801 USB, Ethernet
Бюджетний, і при цьому високошвидкісний чековий принтер G-printer GP-D801 призначений для організації касових зон магазинів, кафе, ресторанів, аптек, поштових відділень, інтернет-магазинів і т. д. Більш того G-printer GP-D801 можна використовувати як принтер для програмного РРО, не купуючи фіск.
Підійде для юридичних осіб та ФОП – платників єдиного податку 2, 3 та 4 групи.
Базова комплектація даної моделі настільного термопринтера чеків оснащена інтерфейсами Ethernet, USB, ящик. Наявність інтерфейсу Ethernet дозволяє підключати принтер GP-D801 до комп'ютерної мережі та друкувати чеки з кількох керуючих пристроїв одночасно.
G-printer GP-D801 здійснює друк методом прямого термодруку зі швидкістю 250 мм/сек на термочутливій касовій стрічці шириною 58 мм або 80 мм. Дозвіл друку стандартний – 203 dpi.
Незважаючи на низьку вартість, модель POS принтера чеків G-printer GP-D801 оснащена надійним автообрізачем, розрахованим на 1.5 млн різів, а також термоголовкою з ресурсом вироблення 150 км.
Компактний, надійний, високопродуктивний та недорогий чековий POS принтер G-printer GP-D801 – це відмінне рішення для малого та середнього бізнесу, інтернет-магазинів, ФОП 2, 3 та 4 групи, де оптимальне поєднання ціни та якості обладнання мають ключове значення.
Переваги чекового принтера G-printer GP-D801:
Підійде для юридичних осіб та ФОП – платників єдиного податку 2, 3 та 4 групи.
Базова комплектація даної моделі настільного термопринтера чеків оснащена інтерфейсами Ethernet, USB, ящик. Наявність інтерфейсу Ethernet дозволяє підключати принтер GP-D801 до комп'ютерної мережі та друкувати чеки з кількох керуючих пристроїв одночасно.
G-printer GP-D801 здійснює друк методом прямого термодруку зі швидкістю 250 мм/сек на термочутливій касовій стрічці шириною 58 мм або 80 мм. Дозвіл друку стандартний – 203 dpi.
Незважаючи на низьку вартість, модель POS принтера чеків G-printer GP-D801 оснащена надійним автообрізачем, розрахованим на 1.5 млн різів, а також термоголовкою з ресурсом вироблення 150 км.
Компактний, надійний, високопродуктивний та недорогий чековий POS принтер G-printer GP-D801 – це відмінне рішення для малого та середнього бізнесу, інтернет-магазинів, ФОП 2, 3 та 4 групи, де оптимальне поєднання ціни та якості обладнання мають ключове значення.
Переваги чекового принтера G-printer GP-D801:
- Інтерфейси Ethernet, USB
- Висока швидкість друку до 250 мм/сек
- Друк на стрічці шириною 58 або 80 мм
- Легке завантаження паперу
- Наявність автообрізача та низька ціна
- Може використовуватись як принтер для програмного РРО
| Тип | Принтер чеків |
| Виробник | Gprinter |
| В наявності | Так |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Тип друку | Прямий термодрук |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм / с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок |
| Температура зберігання | +5°C … +45°C |
| Джерело живлення | 24 В |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.