Сканер штрих кодів HONEYWELL Eclipse 5145 Black USB (MK5145-31A38-EU)
Тип сенсора: лазерний
Тип виконання: ручний
Тип підключення: провідний
Підтримувані типи штрих-кодів: 1D (лінійний)
Режими сканування: натисканням кнопки
Відстань сканування, до: 10 см
Швидкість сканування: 72 скан/с
Горизонтальний кут сканування: 50 °
Інтерфейси підключення: USB
Підставка в комплекті: ні
Живлення: від інтерфейсного кабелю
Стандарт захисту: IP42 Удароміцність: падіння з висоти 1.5 м
Діапазон робочих температур: 0...40 °C
Розміри: 169 × 63 × 51 мм
Вага: 100 г
Тип виконання: ручний
Тип підключення: провідний
Підтримувані типи штрих-кодів: 1D (лінійний)
Режими сканування: натисканням кнопки
Відстань сканування, до: 10 см
Швидкість сканування: 72 скан/с
Горизонтальний кут сканування: 50 °
Інтерфейси підключення: USB
Підставка в комплекті: ні
Живлення: від інтерфейсного кабелю
Стандарт захисту: IP42 Удароміцність: падіння з висоти 1.5 м
Діапазон робочих температур: 0...40 °C
Розміри: 169 × 63 × 51 мм
Вага: 100 г
| Тип | Сканер штрих коду |
| Виробник | Honeywell |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ручний |
| Система зчитування | Лазерна |
| Клас захисту | IP42 |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Тип підключення | Провідний |
| Температура експлуатації | Від 0 ° С до + 40 ° С |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | не задано |
| Декодовані штрих-коди | 1D |
| Розміри | 169 x 63 x 51 мм |
| Швидкість сканування | 72 скан / сек |
| Дальність сканування | 100 мм |
| Вага | 100 г |
| Стійкість до зовнішніх впливів | Витримує багаторазові падіння з висоти 1.5 м |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.