IP-камера DarkFighter HIKVISION DS-2DE3A404IW-DE (2.8-12)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2048×1536, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.5...2.7
Кут огляду по горизонталі: 96.7 °
Кут огляду по вертикалі: 51.1 °
Кут панорамування: 350°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід + вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 15 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 179.3×120.5×182 мм
Вага: 1125 г
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2048×1536, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.5...2.7
Кут огляду по горизонталі: 96.7 °
Кут огляду по вертикалі: 51.1 °
Кут панорамування: 350°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід + вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 15 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 179.3×120.5×182 мм
Вага: 1125 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Поворотна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.