Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW2241TUP-Z-A (2.7-13.5)
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: CVBS
HD-CVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: f/ 1.6
Світлочутливість: 0.001 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 131 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу : 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC ( компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Живлення: DC 12 В Макс. споживана потужність: 9.4 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -30...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 790 г
Тип відеосигналу: CVBS
HD-CVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: f/ 1.6
Світлочутливість: 0.001 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 131 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу : 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC ( компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Живлення: DC 12 В Макс. споживана потужність: 9.4 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -30...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 790 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 13.5 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.