Монітор PHILIPS 272S1M/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...85 кгц
Частота вертикального розгорнення: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Відеороз'єми: 1 x DVI
1 x HDMI
1 x VGA
1 × DisplayPort (in)
Аудіороз'єми: вихід
вхід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.35 Вт
Розміри (без підставки): 613 × 366 × 51 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 4.18 кг
Вага: 6.05 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...85 кгц
Частота вертикального розгорнення: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Відеороз'єми: 1 x DVI
1 x HDMI
1 x VGA
1 × DisplayPort (in)
Аудіороз'єми: вихід
вхід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.35 Вт
Розміри (без підставки): 613 × 366 × 51 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 4.18 кг
Вага: 6.05 кг
Колір рамки: чорний
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Модифікація | 272S1M/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.