Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1500CMP (2.8)
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: HD-CVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі:  111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 30 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 3.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 80% × 167 мм
Вага: 330 г
Тип відеосигналу: HD-CVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі:  111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 30 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 3.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 80% × 167 мм
Вага: 330 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.