Personal Computer ARTLINE Business B29 (B29v64)
Комп'ютер ARTLINE Business B29v64 / Intel (6p+0e)-Core i5-12400 2.5-4.4GHz / Intel HD / 8GB DDR4-3200 / 240GB M.2 SSD / – / BOX / Intel® H610/PRIME H610M-K D4/QUBE QB05M U3/400W/No OS/Black/38міс . / /-/- / /- / B29v64
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Number of Cores | 6 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Intel HD Graphics |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.