Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F+1000/NVD1030-2/Win10Pro/G2107 (2E-8224)
| Код Товару | 2E-8224 |
|---|---|
| Найменування | ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F+1000/NVD1030-2/Win10Pro/G2107/500W |
| Процесор (модель) | Intel® Core™ i5-10400F |
| Чіпсет материнської плати | Intel® H510 |
| Оперативна пам'ять (обсяг) | 16 Gb DDR4 2666 |
| SSD | SSD 512 Gb NVMe |
| Жорсткий диск | HDD 1 Tb |
| Відеокарту td> | GeForce GT1030 2GB |
| Оптичний привід | no |
| Корпус | 2E Gaming RUNA (G2107) 500W |
| Гарантія, міс | 36 |
| Передвстановлена ОС | Windows 10 PRO |
| Система охолодження | 2E-AC90D4-RGB |
| Мережне підключення (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | Ні |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Ні |
| Комплектація | диски з драйверами, Документація, Кабель живлення |
| Порти на задній панелі (материнська плата): | 1 x PS/2 1 x DVI-D 1 x HDMI 1 x LAN (RJ45) 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 3 x Audio jack(s) |
| Порти на задній панелі (відеокарта):< /td> | 1 x DVI-D 1 x HDMI |
| Порти на передній панелі: | 2xUSB 2.0 , 1xUSB 3.0, HD Audio+MIC/Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Вага | 8.78 | Додаткові переваги | Гартоване скло (бічна (ліва) панель) |
| Розміри | (ШxВxГ ): 210x452x380 |
| BAREBONE система | не задано |
| Ємність SSD | 512 ГБ |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | 2E |
| Гарантія | 36 міс. |
| Графічний чіп | GeForce GT 1030 |
| Кількість ядер | 6 |
| Модифікація | не задано |
| Об'єм жорсткого диска | 1000 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | не задано |
| ОС | Windows 10 Pro |
| Процесор | Intel Core i5-10xxx |
| Тип | Десктоп |
| Тип відеоадаптера | Дискретний |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.