Акустична система 2E PCS203, 2.0, USB, Metal Black (2E-PCS203BK)
Акустична система 2E PCS203. Просте підключення 3.5 мм. Драйвери та додаткове ПЗ не потрібні. Регулювання гучності та вихід для навушників та мікрофона на правому сателіті. Чудове стереозвучання на всіх рівнях гучності. Можливість складати сателіти в міні-саундбарі .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | 2E |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.