Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HDW1500TRQP-A (2.8)
Матриця 1 / 2.7&apos, CMOS
Мін. чутливість 0.005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора 1 / 25 – 1 / 100 000 с
Придушення шуму (DNR ) 2D
Регулювання по осях Поворот: 0- 360 °, нахил: 0° - 78°, обертання: 0° - 360°
Відстань фокусування 0.9 м
Відстань фокусування 0.9 м
Апертура F1.6
Кути огляду Г: 132°, В: 111°, Д : 58°
Кріплення об'єктива M12
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 25 м
Кількість діодів 2
Макс. роздільна здатність 2880 × 1620
Частота кадрів (головний потік) 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с BLC Підтримує
HLC Підтримує
Аудіо інтерфейси вбудований мікрофон
Виявлення об'єкта 63 м
за об'єктом 25 м
Розпізнавання об'єкта 12 м
Ідентифікація об'єкта 6 м
DWDR Підтримує
Основні функції обробки 8 зон маскування
Живлення 12 В DC
Потужність споживання 3 Вт
Робоча температура -40 °C - +50 °C
Ступінь захисту IP50
Розміри Φ97 × 93 мм
Вага 170 г
Матеріал пластик
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 25 м |
| Захист | IP50 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.