IP-камера DAHUA DH-IPC-HDW3849H-AS-PV-S3 (2.8) (DH-IPC-HDW3849H-AS-PV-S3 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Світлочутливість: 0.0004 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Кріплення об'єктива: M12
Фокусна відстань:&2.8 мм
Світлосила : F1.0
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @30 к/ сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 Апаратний динамічний діапазон (WDR): & nbsp; 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: вбудована Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
> Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 9.6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 110.9 мм
Вага: 745 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Світлочутливість: 0.0004 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Кріплення об'єктива: M12
Фокусна відстань:&2.8 мм
Світлосила : F1.0
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @30 к/ сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 Апаратний динамічний діапазон (WDR): & nbsp; 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: вбудована Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
> Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 9.6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 110.9 мм
Вага: 745 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.