IP-камера HIKVISION DS-2CD2323G2-I (2.8) (DS-2CD2323G2-I (2.8 ММ) ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...75 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: ;детектор руху
виявлення облич
перетин лінії
вторгнення в периметр
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3 D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена : відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30 ... 60 C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 127.3 × 95.9 мм
Вага: 600 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...75 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: ;детектор руху
виявлення облич
перетин лінії
вторгнення в периметр
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3 D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена : відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30 ... 60 C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 127.3 × 95.9 мм
Вага: 600 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.