IP camera EZVIZ C3X (CS-CV310-C0-6B22WFR (2.8)) (CS-CV310-C0 (6B22WFR) (2.8 mm ))
Application: outdoor
Form factor: directional (Bullet)
Resolution: 2 MP
Matrix size: 1/2.7"
Light sensitivity: 0.0001 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 2.8mm
Aperture: F1.6
Horizontal angle of view: 105 °
Backlight: IR
Approximate working range of backlight: 30m
Video resolution: 1920×1080 @25 fps
Format Compression: H.265
H.264
Image Enhancement Technologies: 3D NR (3D Noise Reduction)
DWDR (Software Dynamic Range)
Interface: Wi -Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4GHz)
Video analytics: motion detection
Audio input: built-in microphone
Audio output: Built-in Speaker
Siren: Built-in
Local Storage: Micro-SD slot up to 256GB
Power: D C 12V
Max. power consumption: 12 W
Protection standard: IP67
Operating temperature range: -30...60 °C
Max. operating humidity: 95%
Colour: white
Dimensions: 150 × 72 x 72 mm
Weight: 425 g
Form factor: directional (Bullet)
Resolution: 2 MP
Matrix size: 1/2.7"
Light sensitivity: 0.0001 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 2.8mm
Aperture: F1.6
Horizontal angle of view: 105 °
Backlight: IR
Approximate working range of backlight: 30m
Video resolution: 1920×1080 @25 fps
Format Compression: H.265
H.264
Image Enhancement Technologies: 3D NR (3D Noise Reduction)
DWDR (Software Dynamic Range)
Interface: Wi -Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4GHz)
Video analytics: motion detection
Audio input: built-in microphone
Audio output: Built-in Speaker
Siren: Built-in
Local Storage: Micro-SD slot up to 256GB
Power: D C 12V
Max. power consumption: 12 W
Protection standard: IP67
Operating temperature range: -30...60 °C
Max. operating humidity: 95%
Colour: white
Dimensions: 150 × 72 x 72 mm
Weight: 425 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Ezviz |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.