Speakers 2.0 Havit HV-SK518 Wood, 2 x 3 W, MDF, USB powered, rear control (2023712000012)
Колонки HV-SK518 призначені для комплектації з портативним комп'ютером або ноутбуком, забезпечуючи виведення якісного звуку. Пристрій живиться від USB.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН І ДОВГОВІЧНІСТЬ
Корпус колонок виготовлений з MDF-матеріалу, який декорований під дерево. Пристрій оснащений захисними ґратами, які дозволяють захистити динаміки від можливих механічних пошкоджень. Компактні габарити моделі забезпечують ергономічність робочого місця.
ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗВУЧЕННЯ
Колонки працюють у звуковому діапазоні від 90 до 20000 Гц. Завдяки цьому вони можуть однаково добре передавати як низькі та насичені баси, так і високі частоти. Пристрій відтворює звук максимально реалістично та багатогранно .
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН І ДОВГОВІЧНІСТЬ
Корпус колонок виготовлений з MDF-матеріалу, який декорований під дерево. Пристрій оснащений захисними ґратами, які дозволяють захистити динаміки від можливих механічних пошкоджень. Компактні габарити моделі забезпечують ергономічність робочого місця.
ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗВУЧЕННЯ
Колонки працюють у звуковому діапазоні від 90 до 20000 Гц. Завдяки цьому вони можуть однаково добре передавати як низькі та насичені баси, так і високі частоти. Пристрій відтворює звук максимально реалістично та багатогранно .
| В наявності | Так |
| Body material | MDF |
| Type of | Columns |
| Manufacturer | Havit |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | Tree |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.0 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.