IP-камера HIKVISION DS-2CD2463G0-IW(W) (2.8) (DS-2CD2463G0-IW(W) (2.8 мм) ))
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Світлосила: f/1.2...2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі : 97 °
Кут огляду по вертикалі: 67 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20 к/сек., 2160 , 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 > Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR) : 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: nbsp; вбудований динамік Сирена: відсутня Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 7 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -10...40 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 102.8 × 65.2 × 32.6 мм
Вага: 128 г
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Світлосила: f/1.2...2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі : 97 °
Кут огляду по вертикалі: 67 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20 к/сек., 2160 , 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 > Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR) : 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: nbsp; вбудований динамік Сирена: відсутня Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 7 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -10...40 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 102.8 × 65.2 × 32.6 мм
Вага: 128 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 6 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Дротове , WiFi |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Захист | IP20 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.