Acoustic system Kisonli i-620/23427 Black
Ця стильна довгаста модель відмінно підходить як для прослуховування музики, так і для перегляду фільмів. Пристрій сподобається власникам ноутбуків, вбудовані динаміки яких не здатні видати достатню потужність і гучність. Нові технології у виробництві комплектуючих дозволили досягти гарного рівня гучності та чистоти звучання. Характеристики:
• Номінальна потужність: 3Вт х 2 • Максимальна потужність: 3,5Вт • Імпеданс: 4 Ом
• Співвідношення сигнал / шум: 58 дБ. • Харчування: 5В
• Підключення: USB, 3. 5 мм стерео-джек
• Матеріал корпусу колонок: пластик
• Номінальна потужність: 3Вт х 2 • Максимальна потужність: 3,5Вт • Імпеданс: 4 Ом
• Співвідношення сигнал / шум: 58 дБ. • Харчування: 5В
• Підключення: USB, 3. 5 мм стерео-джек
• Матеріал корпусу колонок: пластик
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Kisonli |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.