Acoustic system Kisonli K200/23411 Silver
Kisonli K200 portable computer speakers are an excellent solution for anyone who wants to save space while getting high-quality and clear sound. This stylish stereo speaker model is great for listening to music,
or watching movies. Characteristics:
Type: Computer speakers
Frequency range: 20 – 20000 Hz
Rated power: 3W*2
SNR: 58 dB
Impedance: 4 Ohm
Interfaces: USB, audio 3.5
Features: Volume control on cable
Material: Plastic
or watching movies. Characteristics:
Type: Computer speakers
Frequency range: 20 – 20000 Hz
Rated power: 3W*2
SNR: 58 dB
Impedance: 4 Ohm
Interfaces: USB, audio 3.5
Features: Volume control on cable
Material: Plastic
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Kisonli |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Colour | Silver |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.0 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.