Акустична система Kisonli KS-02/23409 Black
Колонки Kisonli KS-02 це поєднання класичного дизайну, якісного та чистого звуку, що перевершує всі очікування.
Підходить як для прослуховування музики, так і перегляду фільмів. Характеристики:
• Номінальна потужність: 3 Вт х 2
• Максимальна потужність: 3,5 Вт
• Імпеданс: 4 Ом
• Співвідношення сигнал / шум: 58 дБ.
• Частотний діапазон: 20 Гц-20 кГц
• Спотворення: 80 Гц-20 кГц
• Живлення: 5В
• Підключення: USB, 3. 5 мм стерео-джек
• Матеріал корпусу колонок: пластик
• Колір чорний
• Розміри: 7,4 см x 8,3 см x 12 см
• Вага нетто: 400 гр
| Производитель | KISONLI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок ,мес. | 6 |
| Состояние | Новое |
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Kisonli |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.