Акустична система Kisonli TM-7000A/23442 Black
Це один із найпоширеніших пристроїв, і не дарма. Невеликі розміри та доступна ціна. Ця бездротова модель завжди дивує цей маленький і витончений гаджет, що видає жахливо потужний звук. Він навіть більше перевершує очікування, пропонуючи відмінну якість звуку, неймовірно глибокий і вражаючий бас, незважаючи на невеликі розміри, а також дуже стильний та продуманий дизайн Характеристики:
Функції: TF карта / USB / Bluetooth / AUX / FM
Колір: Чорний
Матеріал: ABS plastic+led
Потужність: 15W+5W*2
Функції: BT/FM/TF/USB/AUX
Живлення: AC 100-220V
Версія Bluetooth5,0
Вага упаковки: 2,85 кг
Функції: TF карта / USB / Bluetooth / AUX / FM
Колір: Чорний
Матеріал: ABS plastic+led
Потужність: 15W+5W*2
Функції: BT/FM/TF/USB/AUX
Живлення: AC 100-220V
Версія Bluetooth5,0
Вага упаковки: 2,85 кг
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Kisonli |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 25 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | USB |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.