Акустична система Kisonli U-2900BT/23429 Black
Якість звуку відіграє важливу роль при перегляді фільмів та прослуховуванні музики. Різні шуми та спотворення здатні зіпсувати враження навіть від найшикарнішого блокбастера та захоплюючого шутера. Потужний сабвуфер акустичної системи Kisonli посилить звучання ваших улюблених музичних композицій глибоким та насиченим басом. Компактність заощадить місце на робочому столі без втрати якості звуку. Живлення від USB — не потрібна розетка 220 В. Достатньо вільного USB-порту ноутбука, комп'ютера або зарядного пристрою. Стильний дизайн чудово поєднується з технікою та аксесуарами робочого столу. Характеристики: Максимальна вихідна потужність: 5 Вт + 3 Вт*2
Діапазон частот, що відтворюються: 90 Гц — 20 кГц
Регулювання: Гучність
Роз'єм: USB, AUX
Матеріал корпусу: Глянцевий пластик
Потужний сабвуфер
Живлення від: USB Комплектація:
2 колонки,
Сабвуфер,
Коробка .
Діапазон частот, що відтворюються: 90 Гц — 20 кГц
Регулювання: Гучність
Роз'єм: USB, AUX
Матеріал корпусу: Глянцевий пластик
Потужний сабвуфер
Живлення від: USB Комплектація:
2 колонки,
Сабвуфер,
Коробка .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Kisonli |
| Тип | Акустична система |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 11 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.