Акустична система Kisonli V350B/23398 Black
Компактні музичні стерео колонки.
Сумісні з планшетом, ноутбуком, комп'ютером або смартфоном.
Акустична система з чистим 2-х канальним звуком, хорошим басам і високими частотами підходять для комфортного
прослуховування музики та перегляду фільмів. Невеликий розмір дозволяє легко брати колонки в дорогу.
Підключаються до джерела звуку за допомогою конектора 3.5 Jack, стандартного роз'єму для навушників. Джерело живлення через класичний USB. Характеристики:
• Номінальна потужність: 1.5 Вт х 2 • Максимальна потужність: 3,5 Вт • Імпеданс: 4 Ом
• Співвідношення сигнал / шум: 58 дБ. • Частотний діапазон: 20 Гц-20 кГц
• Спотворення: 80 Гц-20 кГц
• Харчування: 5В
• Підключення: USB, 3. 5 мм стерео-джек
• Матеріал корпусу колонок: пластик
Сумісні з планшетом, ноутбуком, комп'ютером або смартфоном.
Акустична система з чистим 2-х канальним звуком, хорошим басам і високими частотами підходять для комфортного
прослуховування музики та перегляду фільмів. Невеликий розмір дозволяє легко брати колонки в дорогу.
Підключаються до джерела звуку за допомогою конектора 3.5 Jack, стандартного роз'єму для навушників. Джерело живлення через класичний USB. Характеристики:
• Номінальна потужність: 1.5 Вт х 2 • Максимальна потужність: 3,5 Вт • Імпеданс: 4 Ом
• Співвідношення сигнал / шум: 58 дБ. • Частотний діапазон: 20 Гц-20 кГц
• Спотворення: 80 Гц-20 кГц
• Харчування: 5В
• Підключення: USB, 3. 5 мм стерео-джек
• Матеріал корпусу колонок: пластик
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Kisonli |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 3 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.