Acoustic system Kisonli T-007/23421 Gray
Kisonli T-007 speakers are stylish, do not take up much space, while having a very high and high-quality sound. The compact and well thought out model is covered with gloss and is ideal for listening to music and watching movies. They are connected to the sound source thanks to a standard 3.5 mm Jack, therefore they are able to work with most modern devices, and they are connected to the power source with a USB cable. They will be a great option for a small party or a cozy home pastime. Features:
• Rated power: 3W x 2
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-18kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5 mm stereo jack
• Rated power: 3W x 2
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-18kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5 mm stereo jack
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Kisonli |
| Type of | Acoustic system |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | Gray |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.