Акустична система Kisonli T-002A/23417 Brown
Колонка для ПК Kisonli T-002A - компактні гучні і потужні для комп'ютера, телевізора, смартфона MP3 або MP4 плеєра з якісним звуком і регулюванням гучності. Якість звуку відіграє важливу роль під час перегляду фільмів та прослуховування музики. Різні шуми та спотворення здатні зіпсувати враження навіть від найшикарнішого блокбастера та захоплюючого шутера. Комп'ютерні колонки Kisonli T-002A посилять звучання ваших улюблених музичних композицій глибоким і насиченим басом. Домашня аудіосистема Kisonli T-002A - активна акустика, яка складається з 2-х колонок з вбудованим підсилювачем. Акустичну систему можна підключати до комп'ютера, планшета, телефону, телевізора або другого джерела звуку. Колонки точно відтворюють музику різних жанрів. Специфікація:
Номінальна потужність: 3 Вт x 2
Розмір обода динаміка: 52 мм x 2
Частотний діапазон: 80 Гц - 20 кГц
Ступінь стиснення шуму сигнал / шум:> 65 дБ
Імпеданс: 4 Ом
Роз'єм: роз'єм 3,5 мм та USB
Джерело живлення: USB (5 В постійного струму )
Номінальна потужність: 3 Вт x 2
Розмір обода динаміка: 52 мм x 2
Частотний діапазон: 80 Гц - 20 кГц
Ступінь стиснення шуму сигнал / шум:> 65 дБ
Імпеданс: 4 Ом
Роз'єм: роз'єм 3,5 мм та USB
Джерело живлення: USB (5 В постійного струму )
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | Kisonli |
| Тип | Акустична система |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Дерево |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.