Колонки 2.0 Kisonli T-004 для ПК та ноутбука , USB + 3.5mm, 2x3W, 20Hz- 20KHz, Black, BOX, Q40
Колонка для комп'ютера Kisonli T-004 - це портативна акустика для комп'ютерів. Колонки мають простий, але водночас цікавий дизайн. Незважаючи на розмір та вагу, вони відтворюють гучне, якісне звучання. Характеристики: Формат: 2.0 Загальна вихідна потужність (RMS): 6 Вт Потужність сателітів (RMS): 2 × 3 Вт
Діапазон частот: 20...20000 Гц
Імпеданс: 4 Ом
Підсилювач: вбудований
Елементи управління: регулятор гучності
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Пульт ДК: провідний
Матеріал корпусу: MDF
Живлення: USB
Додаткова функціональність: фазоінвертор
Колір: чорний
Розміри: 75 × 150 × 95 мм
Вага комплекту: 0.57 кг
Діапазон частот: 20...20000 Гц
Імпеданс: 4 Ом
Підсилювач: вбудований
Елементи управління: регулятор гучності
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Пульт ДК: провідний
Матеріал корпусу: MDF
Живлення: USB
Додаткова функціональність: фазоінвертор
Колір: чорний
Розміри: 75 × 150 × 95 мм
Вага комплекту: 0.57 кг
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | Kisonli |
| Тип | Колонки |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | USB |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | USB |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.