Монітор BENQ Mobiuz EX2710U (9H.LKTLA.TBE)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 144 Гц
Частота вертикального розгорнення: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
DCI-P3: 98 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт, сабвуфер 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 132 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 42 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 609 × 422.7...522.7 × 252.3 мм
Вага (без підставки): 5.7 кг
Вага: 8 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 144 Гц
Частота вертикального розгорнення: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
DCI-P3: 98 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт, сабвуфер 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 132 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 42 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 609 × 422.7...522.7 × 252.3 мм
Вага (без підставки): 5.7 кг
Вага: 8 кг
Колір рамки: чорний
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 600 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Brightness Intelligence Plus |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х DisplayPort |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Модифікація | 9H.LKTLA.TBE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Білий |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.