Екран моторизований настінний 150 "(16: 9) 332X1 (VMAX150XWH2)
Електричні екрани бюджетної лінії серії VMAX2
Характеристики та переваги:
>- вмикає стандартний інфрачервоний та радіочастотний пульти дистанційного керування, настінний перемикач, покращений інфрачервоний сенсор «очі», а також спусковий кабель на 5-12 вольт
- вбудований 5-12- вольтовий тригер дозволяє синхронізувати підняття та опускання екрана з енергетичним циклом проектора
- вертикальне регулювання перемикача кордону для програмування точок підняття/опускання
- подвійний дизайн кріплення до стіни та стелі для простої установки
- доступний у білому та чорному корпусі
- доступний з матеріалом екрана MaxWhite з підсиленням в 1,1 раза або звукопроникним матеріалом AcousticPro1080 (посилення в 1,0 разів)
- доступний у форматі (1:1) AV, (4:3) ТВ/відео форматі та (16:9) у форматі HDTV діагоналлю 84 – 400 дюймів
- зараз доступний новий формат 16:10 з діагоналлю 106 дюймів і 128 дюймів (тільки чорний корпус)
- моделі з діагоналлю 180 дюймів і більше названі VMAX Plus4 і включають з обробкою зі скловолокна зі зворотного боку (безшовні розміром до 380 дюймів у форматі 16:9) і мотор, що легко знімається, і монтажну схему для зручного обслуговування
| Формат екрану | 16: 9 |
| діагональ | від 100'' до 150'' |
| Діагональ проекційного екрану | 150'' |
| Матеріал | алюміній, MaxWhite |
| матеріал корпусу | метал |
| Колір | white |
| пульт Д/У | так |
| Обсяг | < td>78120 куб. див.|
| Вага | 19000 грам |
| 3720 мм | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.