Personal computer 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/16/500F+1000/NVD1030-2/Win11 (2E-8644)
| Код Товара | 2E-8644 |
|---|---|
| Назва | Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F500GB+1TB, NVD1030-2, H610, G2107, 500W, Win11 |
| Процесор (модель) | Intel® Core™ i5-12400F |
| Чипсет | Intel® H610 |
| Оперативна пам"ять (об"єм, тип, тактова частота) | 16 Gb DDR4 3200 |
| Перший диск | SSD 500 Gb NVMe |
| Другий диск | HDD 1 Tb |
| Відеокарта | GeForce GT1030 2GB |
| Оптичний привід | no |
| Корпус | 2E Gaming RUNA (G2107) 500W |
| Блок живлення | no |
| Гарантія, міс | 36 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Система охолодження | BOX |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | - |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | - |
| Комплектація | Диски з драйверами, документація, кабель живлення |
| Порти на задній панелі (системна плата): | 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s) 1 x D-Sub 1 x HDMI 1 x LAN (RJ45) port(s) 4 x USB 3.2 Gen 1 (blue) Type-A 2 x USB 2.0 3 x Audio jack(s) |
| Порти на задній панелі (відеокарта): | 1 х DVI 1 х HDMI |
| Порти на передній панелі: | 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HD Audio+MIC / Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Вага | 8.7 |
| Додаткова інформація | Корпус 2E GAMING RUNA (G2107) з унікальною, стильною декорованою ARGB, що світиться, вставкою на передній панелі і 120 мм ARGB вентилятором на задній панелі. Матеріал корпусу - сталь 0.5 мм, бічна панель із 4мм загартованого скла. На верхній панелі знімний пиловий магнітний фільтр. |
| Габарити | (ШxВxГ): 210x452x380 |
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | 2E |
| Type of | System unit |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce GT 1030 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 500 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Home |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.