USB накопичувач A-Data AC008 16Gb (AC008-16G-RKD)
AC008-16G-RKD має зручний дизайн корпусу з висувним USB-коннектором, який плавно розкривається одним рухом великого пальця.
Конструкція корпусу без ковпачка (кришки) виключає труднощі, пов'язані з втратою ковпачків для флеш-дисків. Матовий брудовідштовхуючий корпус стійкий до пошкоджень.
| інтерфейс | USB 2.0 |
| колір | червоний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| упаковка | Риті пластик |
| Обсяг пам'яті | 16 Gb |
| Обсяг | 200 куб. см. |
| вага | 24 грам |
| довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 20 мм |
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | USB накопичувач |
| Виробник | A-Data |
| Вага упаковки | 0.03 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пам'яті (Гб) | 16 Гб |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.