Екран мобільний з триногою 120 "(4:3)243,8Х182,9 BlackCase Elite Screens T120UWV1
Переносний піднімається проекційний екран на тринозі сeріі Tripod
Характеристики та переваги:
- Стандартний устранитель трапецеідального спотворення
- Міцний корпус витримує щоденне використання
- Просте вирівнювання висоти екрану
- Вбудована ручка для перенесення забезпечує просте переміщення
- Стандартні 4-сторонні чорні маскують кордону розміром 3,8 см
- Доступний чорний або білий корпус (для більшості моделей)
- Матеріал екрану MaxWhite з посиленням в 1,1 рази стійкий до щоденного використання і легко миється
- Широкий кут огляду проекції 160 градусів
- Доступно співвідношення сторін зображення 1: 1, 4: 3 і 16: 9 з діагоналлю 71-136 дюймів
- Додаткова сумка для перенесення треножника для всіх моделей
| формат екрану | 1: 1 |
| діагональ | від 100 "до 150" |
| Діагональ проекційного екрану | 120 " |
| матеріал | алюміній, екран MaxWhite |
| Матеріал корпусу | метал |
| колір | black |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 54672 куб. см. |
| вага | 12860 грам |
| довжина | 2680 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 170 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.