Акустична система JBL Flip Essential 2 (JBLFLIPES2)
Динамік Flip Essential 2 у формі гоночного треку забезпечує звук JBL Original Pro Sound, що наповнює приміщення, і дивно глибокі баси в компактному корпусі.
10 годин роботи >Не турбуйтеся про такі дрібниці, як заряджання акумулятора. Flip Essential 2 забезпечує до 10 годин роботи у режимі відтворення. Продовжуйте слухати музику довше та гучніше завдяки потужному звуку JBL Original Pro Sound.
Водонепроникність за стандартом IPX7Беріть колонки з собою куди завгодно. Вечірка біля басейну? Чудово. Несподіваний дощ? Нема проблем. Влаштувати вечірку на пляжі? Flip Essential 2 захищений від води за стандартом IPX7 для безстрашних розваг на відкритому повітрі.
Екологічно чиста упаковкаКомпанія JBL прагне створення більш екологічної та дружньої до навколишнього середовища упаковки. Flip Essential 2 упакована в коробку з паперу, придатну для вторинної переробки, включаючи внутрішній лоток. Пластиковий ярличок більш ніж на 90 % складається з вторинної сировини, а зовнішня сторона надрукована соєвим чорнилом. .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | JBL |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 20 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Сірий |
| Харчування | Акумулятор |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.