Акустична система REAL-EL S-2030 Black (EL121200006)
У сучасному світі цілком реально облаштувати домашній кінотеатр удома. Наша новинка REAL-EL S-2030 ідеально підходить для підключення до телевізора. Високі, середні та низькочастотні динаміки забезпечують потужність 70 Вт і розроблені для відтворення високоякісного звуку в домашніх умовах. , SD CARD (MMC) і практично ніяких обмежень за типом підключення, в тому числі через BLUETOOTH (версія EDR+5.0), що полюбився всім. , коаксіальний та оптичний вхід. Якщо є бажання налаштувати звук на свій смак, можна скористатися вбудованим еквалайзером. Любителів співу теж не забули, їх порадують цілих два мікрофонних входи для КАРАОКЕ. >
- 3-смугова акустична система
- Розроблена для відтворення високоякісного звуку
- Ідеально для підключення до телевізора
- Оптимізований кросовер< /li>
- Високоякісні динаміки
- Вбудована функція КАРАОКЕ
- Два мікрофонні входи для караоке
- Регулювання еквалайзера
- Передача аудіо сигналу по Bluetooth
- Вбудований програвач USB, SD CARD (MMC)
- Роз'єми для підключення оптичного та коаксіальних кабелів
- Повнофункціональний пульт дистанційного керування
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Real-El |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 70 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Картрідер |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.