Кабель U / FTP кат.6A, LSZH, 4-пари, 500м Molex Premise Networks CAA-0322L-VL
Кабель PowerCat 6A U / FTP
Призначений для використання в трактах для передачі сигналів високошвидкісних додатків типу 10G Ethernet (10G Base-T). 4-парний кабель із структурою F / UTP з оболонками з ПВХ і компаунда LSOH. Конструкція кабелю мінімізує межкабельних перехідні впливу, забезпечує максимально повний захист переданого сигналу і придушення зовнішніх зовнішніх електромагнітних впливів.
| Тип оболонки | PVC |
| Категорія | категорія 6A |
| Тип виконання | екранована |
| Кількість в бухті | 500м |
| Обсяг | 52800 куб. см. |
| вага | 25000 грам |
| довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 330 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Кабель |
| Вид захисту | FTP |
| Категорія | cat 6a |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Довжина (м) | 500 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.