Колонки Logitech 5.1 Z-906/500 W RMS (980-000468)
Загальна потужність (RMS.): 500 Вт
Сабвуфер: 165 Вт
Колонки сателітів: 5 x 67 Вт
Сертифікат THX®: Так
Декодер Dolby Digital 5.1: Так
Декодер DTS: Так
3D-стерео (Об'ємний звук від двохканальних джерел): Так
Цифрові оптичні входи: 2
Цифровий коаксіальний вхід: 1
Шестиканальний прямий вхід: Так
RCA-вхід: Так
Вхід 3,5 мм: 1
Панель управління: Можливість установки в стійку
Колонки сателітів: 4, з монтажем на стіну
Колонка центрального каналу: 1, з монтажем на стіну
Сабвуфер: З фазоінвертором і спрямованим убік динаміком
Пульт ДУ: ІК
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Модифікація | 980-000468 |
| Виробник | Logitech |
| Тип | Акустична система |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 500 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | RCA |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 5.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 17.85 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 5.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.