Acoustic system Jedel S-527
Формат: 2.0
Загальна вихідна потужність (RMS): 6 Вт
Імпеданс: 4 Ом
Співвідношення сигнал/шум: 88 дБ< Підсилювач: вбудований
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Додаткова функціональність: підсвічування
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: USB
Колір: чорний
Загальна вихідна потужність (RMS): 6 Вт
Імпеданс: 4 Ом
Співвідношення сигнал/шум: 88 дБ< Підсилювач: вбудований
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Додаткова функціональність: підсвічування
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: USB
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Jedel |
| Type of | Acoustic system |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.