IP-камера GREENVISION GV-162-IP-FM-COA50-20 PoE 5Mp Lite (17934)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2592×1944, 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 90°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1A, PoE
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Колір: білий
Розміри: 170×90×60 мм
Вага: 350 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2592×1944, 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 90°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1A, PoE
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Колір: білий
Розміри: 170×90×60 мм
Вага: 350 г
| В наявності | Так |
| Виробник | GreenVision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.