Монітор BENQ PD2506Q (9H.LLDLB.QBE)
Діагональ екрану: 25"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикальної розгортки: 50...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 Кріплення на стіну (VESA ): відсутня
Енергоспоживання (макс.): 170 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 570.0 × 335.2 × 83.3 мм
Розміри: 570 × 440.1...550.1 × 256.9 мм
Вага (без підставки): 4.4 кг Вага: 7.6 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикальної розгортки: 50...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 Кріплення на стіну (VESA ): відсутня
Енергоспоживання (макс.): 170 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 570.0 × 335.2 × 83.3 мм
Розміри: 570 × 440.1...550.1 × 256.9 мм
Вага (без підставки): 4.4 кг Вага: 7.6 кг Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker-Free |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| Модифікація | 9H.LLDLB.QBE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 25 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 24-26" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.