Принтер етикеток 2E 108U USB (2E-108U)
Принтер 2E-108U призначений для нанесення інформації (штрих-коду, опису, найменування, артикулу тощо) на етикетку. Технологія, яка використовується в принтері 2E-108U, – прямий термодрук. Конструкція нескладна - запорука надійності експлуатації та простоти обслуговування. Інтерфейс підключення – USB. Об'єм оперативної пам'яті 8 МБ. Об'єм флеш-пам'яті 4 МБ (microSD до 4 ГБ). Роздільна здатність принтера 2E-108U 203 dpi. Швидкість друку становить 127 мм/сек. Максимальна ширина друку – 108 мм, максимальна довжина друку – 2286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 25 мм, максимальна – 118 мм. Розмір: 240×211×173 мм. Вага – 1,67 кг.
Для нанесення важливої інформації (штрих-коду, опису, найменування, артикулу тощо) на етикетку знадобиться принтер 2E-108U. З цим принтером можна вирішити безліч завдань з маркування товарів та оперативно роздрукувати необхідний матеріал. Технологія, яка використовується в принтері 2E-108U, – прямий термодрук, коли зображення з'являється завдяки впливу друкувальної головки на термочутливий шар спеціального паперу. Жодних додаткових матеріалів – чорнила, тонерів, барвників не використовують.
Нескладна конструкція забезпечує надійність експлуатації та простоту обслуговування. Необхідну інформацію можна сформувати на комп'ютері та вивести безпосередньо на принтер. Інтерфейс підключення – USB. Об'єм оперативної пам'яті 8 МБ. Об'єм флеш-пам'яті 4 МБ (microSD до 4 ГБ). Роздільна здатність принтера 2E-108U 203 dpi – якість, достатня для нормальної читабельності текстової інформації та штрих-кодів. Швидкість друку становить 127 мм/сек. Максимальна ширина друку – 108 мм, максимальна довжина друку – 2286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 25 мм, максимальна – 118 мм. Розмір пристрою 240х211х173 мм, вага 1,67 кг.
Принтер 2E-108U допоможе забезпечити ефективну ідентифікацію товарів, сприяючи підвищенню продажу та прибутку.
| В наявності | Так |
| Тип | Принтер |
| Виробник | 2E |
| Датчики | Датчик зазору до етикетці |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Пам'ять | 4 MB Flash |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 25 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 118 мм |
| Швидкість друку | 127 мм / с |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.