Принтер етикеток 2E 76U USB (2E-76U)
Принтер із технологією прямого термодруку використовується для нанесення необхідної інформації на етикетку. Не потребує витрат на додаткові матеріали, адже для друку використовують спеціальний термопапір. Швидкість друку 2E-76U принтера становить 127 мм/с. Об'єм оперативної пам'яті 8 МБ. Об'єм флешпам'яті 8 МБ. Дозвіл 203 dpi гарантує якісне зчитування текстової інформації та штрих-кодів. Максимальна ширина друку – 76 мм, максимальна довжина друку – 2286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 20 мм, максимальна – 82 мм. Розмір: 187×163×146 мм. Вага 1,1 кг.
Принтер 2E-76U – це сучасне обладнання для виготовлення етикеток. Стане в нагоді всюди, де маркують товари, – у магазинах, логістичних компаніях, поштових відділеннях, банках, роздрібній торгівлі тощо. Компактний, не займе багато місця на столі. У моделі 2E-76U застосована найпоширеніша, доступніша і чіткіша технологія прямого термодруку, коли зображення з'являється завдяки впливу друкуючої головки на термочутливий шар спеціального паперу. Виділяється продуктивністю та швидкістю, яка становить 127 мм/с. До комп'ютера підключиться за допомогою USB, через який виводять всю необхідну інформацію на етикетку, створену в стандартних програмах.
Об'єм оперативної пам'яті 8 МБ, а флеш-пам'ять становить 8 МБ. Для коректного зчитування нанесена інформація має бути чіткою, що забезпечує дозвіл 203 dpi. Максимальна ширина друку – 76 мм, максимальна довжина друку – 2286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 20 мм, максимальна – 82 мм. Розмір пристрою 187 163 146 мм, вага 1,1 кг.
З принтером 2E-76U буде спрощено ведення торгівлі та систематизовано всю важливу інформацію про товар.
| В наявності | Так |
| Тип | Принтер |
| Виробник | 2E |
| Швидкість друку | 127 мм / с |
| Датчики | Датчик зазору до етикетці |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Пам'ять | 8MB Flash |
| Максимальна ширина друку | 76 мм |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 20 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 82 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.