Принтер чеків Geos RP-3101 USB+Ethernet (RP3101)
Принтер чеків GEOS RP-3101 USB+Ethernet (RP3101)
Швидкісний надійний чековий принтер з автообрізанням, який призначений для друкування службової та нефіскальної інформації. Принтер друкує чеки на касовій термострічці із шириною 80мм. GEOS RP-3101 широко використовується для автоматизації кафе, ресторанів за допомогою торгових програм. Чековий принтер застосовується для друку замовлень, зустрічок, предчеків на кухні, барі або залі закладу. Сфера застосування: торгівля, громадське харчування, сфера надання послуг.
Особливості:
Надійний принтер, висока швидкість друку >
Легке завантаження касової стрічки
Режим роботи: під управлінням ПЗ(1С: Підприємства та ін.)
Драйвер від виробника для підключення до торгової програми
Автоматичний обрізувач касової стрічки
Низький рівень шуму
Можливість завантаження стрічки великого діаметру
Пристрої, що підключаються: ПК, грошова скринька
Інтерфейс підключення : USB, Ethernet
Підтримка друку графічних зображень і штрих-кодів
Чековий принтер – додаткове обладнання для торгівлі, що справно функціонує тільки після підключення до основного пристрою (планшет, головна відмінність цього друкуючого пристрою від фіскального реєстратора - відсутність фіскальної пам'яті та ЕКЛЗ. Тому принтери чеків – це універсальний прилад, який підходить для друку чеків, етикеток, листівок.
Подібне обладнання дозволяє значно економити на автоматизації роботи магазину. На відміну від фіскальних пристроїв, принтер чеків коштує дешевше, легше налаштовується і добре справляється з покладеними функціями.
Сфера застосування чекових принтерів. Чекові принтери не вимагають реєстрації у податковій, тому їхня сфера застосування розширена. Вони успішно вводяться в експлуатацію в торгових точках, ресторанному бізнесі, пунктах громадського харчування, на підприємствах надання різних видів послуг. Вони потрібні для роботи на великому оптовому складі, у великому супермаркеті.
Пристрої з простою будовою в компактному корпусі незамінні в організаціях з невеликим оборотом товару. Вони доречні в аптеці, дрібному продовольчому магазині, бібліотеці, поштою. Їх відрізняє низька вартість .
| Інтерфейси | Ethernet |
| Автообрізка чека | не задано |
| Адаптер / блок живлення | Зовнішній |
| Вага | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | Geos |
| Вологість при експлуатації | не задано |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | 80 мм |
| Датчики | не задано |
| Джерело живлення | 24 В |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | не задано |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм / с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Операційна система | Linux OS |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | не задано |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура зберігання | не задано |
| Тип | Принтер чеків |
| Тип друку | Прямий термодрук |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.