Принтер етикеток X-PRINTER XP-420B usb, Ethernet (XP-420B-0082)
Відмінне рішення для друку етикеток Нової пошти! За робочу зміну можна виготовити близько чотирьох тисяч етикеток, переносячи шаблони та штрих коди 1/2D на матеріал термо способом. Термоголовка із якістю друку 203 dpi має резерв до тридцяти кілометрів. Для легкої інтеграції принтера в систему на місце застарілої моделі він керується мовою TSPL-EZ. Принтер етикеток XPrinter XP-420B розрахований на використання етикеток товщиною 0,06 мм - 0,254 мм (разом із підкладкою). Безкоштовна програма, що входить до комплекту постачання, дозволяє створювати власні шаблони для створення оригінальних та неповторних етикеток. Принтер XPrinter XP-420B має слот для підключення додаткової картки пам'яті.
Основні характеристики XPrinter XP-420B:
- роздільна здатність 8 точок/мм (203 dpi);
- 32-бітний процесор RISC;
- пам'ять Флеш-пам'ять до 4 МБ;
- 8 МБ SDRAM;
- максимальна швидкість друку 152 мм/сек;
- ширина друку до 108 мм;
- ширина носія від 20 до 115 мм;
- тип витратних матеріалів: безперервна етикетка, етикетки із зазором, чорна мітка, віяло та етикетка з перфорацією;
- довжина етикетки від 10 до 1778 мм;
- вага 1.31кг.
Стандарт безпеки принтера: FCC, РЄ, СВ, ССС.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | X-PRINTER |
| Type of | Label printer |
| Min label width | 20 mm |
| Print speed | 152 mm / s |
| Resolution | 203 DPI |
| Connection Interfaces | не задано |
| Printing technology | Direct thermal printing |
| External diameter of the roller of labels | 127 mm |
| Memory | 4 MB Flash |
| Maximum print width | 108 mm |
| Min print width | 20 mm |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.