Принтер етикеток X-PRINTER Xprinter XP-TT426B USB, Ethernet (XP-TT426B-UE-0088)
Xprinter XP-TT426B доступний як з прямою термічної, так і з термотрансферним друком. Він містить потужний 32-розрядний процесор для швидкої маркування, 5 МБ флеш-пам'яті для розширеного зберігання шрифтів і графіки. Швидкість друку може досягати 127 мм в секунду, а довжина стрічки становить 300 метрів, що скорочує час простою, вимагаючи менш частої заміни.
Термо і термотрансферний принтер. Який вибрати?
Відповідь залежить від того, який товар треба маркувати, оскільки відмінності цих принтерів полягають у способі друку.
Термопринтери використовують прямий термодрук. Інформація наноситься на етикетки (виконані на спеціальному термопапері) шляхом нагрівання друкуючої головки. Однак треба врахувати, що цей спосіб має дві особливості. По-перше, етикетки виходять чутливими до зовнішнього середовища (сонячні промені, мінусова температура, висока вологість), тому призначені вони для товарів з невеликим строком реалізації (продуктів харчування, поштових конвертів тощо ). З часом (приблизно через 1-2 місяці) такі етикетки втрачають чіткість зображення, що викликає труднощі при зчитуванні штрих-коду. По-друге, подібний спосіб друку можна реалізувати тільки на термопапері.
Для термотрансферних принтерів способом друку є термоперенос барвника (термотрансферний друк). У цьому випадку можна друкувати на будь-якій основі (звичайному папері, картоні, поліестері, синтетичному матеріалі, пластику і т. д. ). Крім етикеткової папери використовується також спеціальна термотрансферний стрічка ріббон (Ribbon), причому фарба на основу (етикетку) переноситься з цієї термотрансферного стрічки шляхом нагрівання. Цей спосіб, на відміну від термодруку, забезпечує більш стійке зображення.
В результаті етикетки з часом не втрачають яскравості, тому їх можна використовувати для маркування товарів з тривалим терміном зберігання.
Аналогічно отримують, наприклад, картонні бірки для одягу, вшивні ярлики, етикетки для стелажів і т. д. Відбиток, виконаний термо-трансферним способом, характеризується теплостійкість, стійкість до змивання і сцарапиванію, а також до бензину і спирту.
В якості інформації: якщо в термо-трансферний принтер заправити термопапір (але не заправляти фарбувальну стрічку), то він зможе працювати і як термопринтер.
Переваги Xprinter:
- Універсальність — принтер можна використовувати для маркування продукції, отслаиваемые етикетки дуже зручні, або вкласти в нього чекову стрічку (ширина рулонів 20-108 мм), і працювати на відпуск продукції.
- Відмінні технічні характеристики забезпечують високу швидкість друку і відмінну якість зображення.
- Значний робочий ресурс. У приладі використаний якісний термоелемент з великим запасом міцності, який забезпечить безперебійну і тривалу експлуатацію обладнання.
- Сумісність з програмами. Термопринтер без проблем синхронізується з програмами автоматизації обліку на базі ОС Windows, включаючи і програми, що використовуються оператором «Нова Пошта».
- Компактні габарити. Принтер відрізняється досить скромними розмірами і невеликою вагою, для його установки не потрібно багато місця.
- Демократична вартість. Як офіційний представник виробника, ми пропонуємо гранично низькі ціни на обладнання.
Потрібно якість? Вибирайте XPRINTER !
| Індикація | не задано |
| Інтерфейси | не задано |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Автообрізка чека | не задано |
| Адаптер / блок живлення | не задано |
| Вага | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | X-PRINTER |
| Вологість при експлуатації | не задано |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика риббона | не задано |
| Датчики | Датчик відкритої кришки |
| Джерело живлення | не задано |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | не задано |
| Зовнішній діаметр ролика риббона | не задано |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | не задано |
| Мінімальна ширина друку | не задано |
| Мінімальна ширина етикетки | не задано |
| Максимальна довжина друку | не задано |
| Максимальна довжина ріббона | не задано |
| Максимальна швидкість друку | не задано |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна ширина етикетки | не задано |
| Можливість підключення грошового ящика | не задано |
| Операційна система | не задано |
| Опції | не задано |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Пам'ять | 8MB Flash |
| Програмні мови | EPL |
| Процесор | не задано |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | не задано |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура експлуатації | не задано |
| Температура зберігання | не задано |
| Технологія друку | Прямий термодрук / термотрансферний |
| Тип | Принтер етикеток |
| Тип друку | не задано |
| Тип риббона | не задано |
| Товщина етикетки з підкладкою | не задано |
| Управління | не задано |
| Швидкість друку | 127 мм / с |
| Ширина витратного матеріалу | не задано |
| Ширина ріббона | 110 мм |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.