Принтер чеків X-PRINTER XP-58IIL USB (XP-58IIL-USB-0085)
Xprinter XP-58IIL – пристрій для виготовлення нефіскальних документів. POS-принтер відрізняється надійною конструкцією валу, розширеним діапазоном робочих температур, зручною конструкцією корпусу, що забезпечує швидкий доступ для зміни стрічки "drop-and-print", низьким рівнем шуму.
Пристрій підтримує друк штрих-кодів та графіки на швидкості 9 см/сек. Щільність друку становить 8 точок на міліметр, має захист від перегріву. У принтері можуть встановлюватися рулони діаметром 6,5 см. До грошової скриньки підключення відбувається за допомогою USB/RS11, до комп'ютера може підключатися через USB-інтерфейс. Невеликі габарити (185×132×110 міліметра) дозволяють економити простір.
| Виробник | X-PRINTER |
| В наявності | Так |
| Тип | Принтер чеків |
| Операційна система | Android |
| Максимальна швидкість друку | 90 мм / с |
| Діаметр витратного матеріалу | 60 мм |
| Адаптер / блок живлення | Зовнішній |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.