Акустична система 2E PCS204 USB Silver (2E-PCS204SV)
Насолоджуйтеся чітким та глибоким звучанням аудіоконтенту завдяки акустичній системі PCS204 бренда 2Е. Модель має стриманий мінімалістський дизайн, на фронтальній панелі нанесено логотип виробника – жодних зайвих елементів. З огляду на це колонки чудово пасуватимуть до будь-якого стилю робочої зони. Щодо технічних особливостей: пристрої оснащено дводюймовими динаміками, які відтворюють звук однаково якісно на всіх рівнях гучності. До того ж для підключення PCS204 не знадобиться додаткове програмне забезпечення, адже акустична система має вбудовану технологію Plug & Play, що забезпечує швидке визначення та конфігурування пристроїв.
.| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | 2E |
| Тип | Акустична система |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Срібло |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.