Акустична система 2E PCS231 RGB Matrix USB Black (2E-PCS231BK)
Акустична система 2E PCS231 не тільки подарує насолоду від прослуховування якісно відтворюваного аудіоконтенту, а й створить яскравий акцент у дизайні робочого місця. Корпус колонок має обтічну форму без гострих кутів, а на фронтальній панелі вбудовано динамічне RGB-підсвічування, яке за потреби можна налаштовувати через спеціальний блок керування. Крім того, додатковими перевагами на користь моделі є наявність Bluetooth версії 5.0 та надлегке підключення за допомогою технології Plug & Play, тож додаткове програмне забезпечення чи драйвери не знадобляться.
.| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | 2E |
| Тип | Акустична система |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 10Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.