ColorWay Canon CL-41/38/411/511 / CLI-8/426 / 521Magenta ink (CW-CW521M02)
ColorWay Canon CL-41/38/411/511 / CLI-8/426 / 521Magent (CW521M02) - ink for the system of continuous supply of ink, inkjet printers and MFP. Among the main competitive advantages of BlackWay are BlackWay: good color reproduction, image clarity, wet and lightfastness, low cost.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Colorway |
| Type of | Ink |
| Capacity | 200 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Canon: BJ: 300, 330 BJ I: 250, 320, 350, 450, 455, 470, 475, 70, 80 BJ S: 100, 200, 300, 330 BJC: 1000, 2000, 210, 2100, 240, 250, 4000, 4100, 4200, 4300, 4400, 4550, 4650, 50, 5100, 55, 5500, 70, 7000, 7100, 80, 800, 820, 85, 880 FAX B: 180C, 210C, 215C, |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Magenta |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 200 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.