Рація CALTTA DH500 (DH500 UHF DMR)
Діапазони частот: UHF (400...470 МГц)
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
Дальність радіозв'язку, до: 16 км
Антени: знімна
Підключення гарнітури: ні
Гарнітура в комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпса
Стандарт захисту: IP67
Живлення: Li-ion, 2500 мАч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур: 0... 50 °C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 117 × 55 × 37 мм
Вага: 275 г
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
Дальність радіозв'язку, до: 16 км
Антени: знімна
Підключення гарнітури: ні
Гарнітура в комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпса
Стандарт захисту: IP67
Живлення: Li-ion, 2500 мАч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур: 0... 50 °C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 117 × 55 × 37 мм
Вага: 275 г
| Виробник | Caltta |
| В наявності | Так |
| Тип | Портативна рація |
| Харчування | Li-ion, 2500 mAh |
| Додаткові можливості | не задано |
| Вібровиклик | Є |
| Радіус дії | До 16 км |
| Кількість каналів | 32 канали |
| Потужність приймача | 5 Вт |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.