Videcam DAHUA DH-HAC-HDW1509TLQP-A-LED (3.6)
Form factor: dome
Video signal type: HD-CVI
Resolution: 5MP
Aperture: f/1.0
Light sensitivity: 0.001 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 3.6mm
Horizontal angle of view: 88°
Vertical angle of view: 46°
Diagonal Viewing Angle: 104°
Panning Angle: 0...360°
Tilt Angle: 0...78° ;
Illumination: light-emitting diode (LED)
Illumination distance: 20 m
Maximum video resolution: 2880 × 1620
Maximum frame rate (PAL): 25 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Hardware Dynamic Range (WDR): 120dB
Image Enhancement Technologies: 3D DNR (3D Noise Reduction)
BLC (backlight compensation)
HLC (compensation ambient light)
Audio input: built-in microphone
Audio output: none
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 4.4 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...55 °C
Max. operating humidity: 95%
Dimensions: ø97.1× 91.4 mm
Weight: 240 g
Video signal type: HD-CVI
Resolution: 5MP
Aperture: f/1.0
Light sensitivity: 0.001 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 3.6mm
Horizontal angle of view: 88°
Vertical angle of view: 46°
Diagonal Viewing Angle: 104°
Panning Angle: 0...360°
Tilt Angle: 0...78° ;
Illumination: light-emitting diode (LED)
Illumination distance: 20 m
Maximum video resolution: 2880 × 1620
Maximum frame rate (PAL): 25 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Hardware Dynamic Range (WDR): 120dB
Image Enhancement Technologies: 3D DNR (3D Noise Reduction)
BLC (backlight compensation)
HLC (compensation ambient light)
Audio input: built-in microphone
Audio output: none
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 4.4 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...55 °C
Max. operating humidity: 95%
Dimensions: ø97.1× 91.4 mm
Weight: 240 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.